mp-foto.pl

fotografia, multimedia, lifestyle

laptopy poleasingowe
Biznes

Jak kupić dobrego laptopa za niewielkie pieniądze? Wystarczy postawić na laptopy poleasingowe

Zakup nowego laptopa – szczególnie takiego, który ma szybki procesor i dobre parametry – wiąże się ze sporym wydatkiem. Chcąc kupić laptopa z górnej półki, trzeba się liczyć z koniecznością wydania nawet 4-6 tysięcy złotych. Oczywiście nie każdy chce wydawać na komputer aż tak dużo. Czy to oznacza, że trzeba kupować komputer tańszy, ale o gorszych parametrach? Niekoniecznie. Tańszą opcją są laptopy poleasingowe.

Dlaczego laptopy poleasingowe to dobry wybór?

W wielu firmach bierze się w leasing laptopy doskonałej jakości. Profesjonalne, z doskonałymi parametrami. Do pracy w firmie takie laptopy są idealne, komputery do użytku domowego w takich miejscach bowiem często się nie sprawdzają. Po spłaceniu wszystkich rat leasingowych laptop można przejąć na własność lub oddać firmie leasingowej i – na przykład – wziąć w leasing kolejnego. Wielu właścicieli firm decyduje się na drugą opcję, uznając, że nowy sprzęt będzie lepszy od już używanego, nawet jeśli używany jest w świetnym stanie. Takie laptopy poleasingowe trafiają później do sprzedaży. Oferowane są w bardzo atrakcyjnych cenach.

Używany, a jednak z gwarancją

Dużym plusem laptopów poleasingowych jest ich doskonały stan. Takie laptopy przed sprzedażą są dodatkowo sprawdzane, kupujący zaś otrzymuje także gwarancję na zakupiony komputer, może więc mieć pewność, ze gdyby uległ on awarii, usterka zostanie usunięta na koszt sprzedawcy. Oczywiście w takich laptopach nie ma pirackiego oprogramowania. I system operacyjny i zainstalowane inne programy są w pełni legalne. Nikt więc nowego właściciela nie oskarży o korzystanie z pirackiego oprogramowania.

Zakup laptopów poleasingowych możliwy jest w wielu miejscach. Oczywiście dostępne są także w sklepach internetowych. To bardzo wygodna opcja zakupu. Laptop dociera pod wskazany adres, najczęściej przesyłany jest przesyłką kurierską. To fajna opcja zakupu. Zgodnie z prawem bowiem kupujący w ciągu 14 dni może oddać laptop i otrzymać pełny zwrot gotówki. Nie musi podawać przyczyny zwrotu. Taką możliwość gwarantują przepisy prawa. Każdy przedmiot kupiony poza siedzibą sprzedawcy można w ten sposób bowiem zwrócić.

,

Podsumowując

Szukając świetnego laptopa do użytku domowego czy też firmowego, warto poznać ofertę laptopów poleasingowych. Pomimo tego, że to komputery używane, są w doskonałym stanie i bez wątpienia posłużą bezawaryjnie przez długi czas. Dużym plusem jest ich cena – są nawet wielokrotnie tańsze od podobnych i nowych. Warto mieć tego świadomość, a szukając komputera dla siebie, nie koncentrować się wyłącznie na nowych.