mp-foto.pl

fotografia, multimedia, lifestyle

pomysły na zdjęcia z przyjaciółką
Fotografia

Najlepsze pomysły na zdjęcia z przyjaciółką

Przyjaźń jest wspaniała i koniecznie trzeba ją uwiecznić na zdjęciach. Za kilka lat, oglądając fotografie, będziecie mogły wspominać szalone czasy szkolne. Jakie są najlepsze pomysły na zdjęcia z przyjaciółką?

Powrót do dzieciństwa

Przyjaźń często trwa wiele lat. Bardzo często sięga czasów przedszkolnych. Warto na zdjęciach odtworzyć klimat z dawnych lat i powspominać dawne czasy.

Znajdźcie gumę do skakania i stwórzcie sesję zdjęciową w czasie gry. Będzie to wspaniała zabawa, przy której powstaną piękne zdjęcia. Bądźcie znowu małymi, radosnymi dziewczynkami, które grają w gumę, klasy czy może w piłkę. Świetnie będą wyglądały zdjęcia na trzepaku. Zawiśnijcie głową w dół i zróbcie sobie fotki z rozpuszczonymi włosami.

Ciekawym pomysłem na zdjęcia z przyjaciółką jest wykorzystanie baniek mydlanych. Możecie razem rozpylić wiele baniek i położyć się na trawie czekając, aż banki opadną. Warto również zrobić sobie zdjęcia w czasie łapania opadających baniek.

Rysowanie kredą na asfalcie to jedna z najwspanialszych zabaw dzieciństwa. Narysujcie skrzydła motyla i położycie się tak, by stały się elementem kompozycji. Zdjęcie wyjdzie świetnie! Podobne zdjęcia można zrobić rysując serce, w którym razem się położycie czy kwiaty, na których usiądziecie.

Woda – to piękne tło do zdjęć

Woda zawsze pomaga stworzyć interesujące zdjęcia. Wakacje nad morzem lub nad jeziorem to idealny plener do stworzenia zdjęć z przyjaciółką.

Pomysły na zdjęcia z przyjaciółką z wodą w tle można mnożyć w nieskończoność. Bardzo nostalgicznie będzie wyglądała fotografia, na której odchodzicie w stronę zachodzącego słońca. Idźcie po brzegu jeziora delikatnie rozchlapując wodę.

Warto również poszaleć w wodzie. Przeskakujcie fale, zróbcie sobie zdjęcia na kolorowych materacach lub budujcie zamki z piasku. Słonce, woda i roześmiane twarze będą wspaniałą pamiątką, którą za kilka lat będziecie oglądały z rozrzewnieniem.

Serduszko – znak miłości

Mimo, iż nie jesteście rodziną, Wasze uczucie jest szczere. Pokażcie znak miłości, która jest między Wami.

Zróbcie serduszko z rąk. Do zdjęcia nałóżcie takie same sukienki. I zróbcie identyczne fryzury. Kolejnym pomysłem na zdjęcia z przyjaciółką jest narysowanie części serduszka na dłoni, przyjaciółka niech narysuje drugą część. Złóżcie ręce tak, by serce było w całości.

W letni wieczór stwórzcie serce z rąk. Niech fotograf zrobi Wam zdjęcie pod słońce. Na zdjęciu nie będzie widać dokładnie twarzy, powstaną wyłącznie cienie. Efekt będzie świetny.

Najlepsze pomysły na zdjęcia z przyjaciółką często przychodzą spontanicznie. Starajcie się robić ich jak najwięcej, zawsze wtedy, gdy dobrze się bawicie. Naturalne, spontaniczne zdjęcia mają najwięcej ekspresji i przekazują prawdziwe uczucia. Nawet najpiękniejsze zdjęcia wymagają odpowiedniej oprawy. Cenne pamiątki z sesji fotograficznej warto umieścić w solidnym albumie na zdjęcia z oferty FotoKoszyk.pl Za kilka lat będzie to niesamowita pamiątka, do której będziecie chętnie wracały.