mp-foto.pl

fotografia, multimedia, lifestyle

sesja slubna
Fotografia

Gdzie zorganizować sesję ślubną w Warszawie?

Gdzie zorganizować sesję ślubną w Warszawie? To dylemat wielu młodych par. War również? W takim razie koniecznie poznajcie kilka naszych miejsc, które idealnie nadają się na sesję ślubną w Warszawie!

Park Skaryszewski

Park Skaryszewski to nie tylko jeden z większych terenów zielonych w Warszawie, ale również pełny wyjątkowych zakamarków, czy miejsc, które mogą okazać się świetną scenerią dla sesji ślubnej. Na pewno ciekawie prezentuje się kamienna grota z niewielkim wodospadem, czy strumykiem, który znajduje się tuż obok. To jednak dopiero początek, ponieważ Park Skaryszewski zapewnia też dostęp do pięknego akwenu wodnego, po którym często pływają łabędzie. Jest tu bardzo romantycznie i spokojnie, więc nawet w ścisłym sezonie nie będzie trudności ze zrobieniem pięknych zdjęć ślubnych.

Stare Miasto i Podzamcze

Stare Miasto i Podzamcze to charakterystyczne elementy Warszawy. Stare Miasto na pewno zachwyca różnorodnością architektury, czy kolorami. Równie kolorowo jest na Podzamczu, ponieważ to tutaj znajduje się Multimedialny Park Fontann. Każdego wieczoru czeka tutaj na nas wyjątkowy pokaz, który może okazać się idealną scenerią dla sesji ślubnej. Nie sposób pominąć też samego terenu na Podzamczu. Jest bardzo rozległy i piękny, więc zdecydowanie sprawdzi. Sesja ślubna w Warszawie w tym miejscu to obowiązkowy punkt dla par młodych które biorą ślub cywilny w Pałacu Ślubów na Starym Mieście.

Park Krasińskich

Kolejną perełką Warszawy jest Park Krasińskich i przyzna mi rację każdy, kto chociaż raz w życiu miał okazję w nim być. Jest to szczególnie pięknie w okresie wiosennym, ponieważ w Parku Krasińskich właśnie wtedy przyroda budzi się do życia. Zakwita magnolia, krzewu bzu, którego tutaj jest naprawdę dużo. Do tego dochodzą też inne krzewy, czy drzewa oraz bardzo pięknie przygotowane trawniki. Teren jest nie tylko zadbany, ale również bardzo rozległy, więc każdy będzie w stanie znaleźć tutaj dla siebie kilka miejsc na zdjęcia ślubne.

Bulwary Wiślane

Na tym jednak nie kończą się nasze propozycje, ponieważ na sesję ślubną w Warszawie idealnie będą nadawać się Bulwary Wiślane. Bulwary Wiślane na przestrzeni kilku lat bardzo się zmieniły i teraz zamiast odstraszać, to przyciągają Warszawiaków oraz turystów. Można śmiało stwierdzić, że tutaj bije serce Warszawy i nie ma co się dziwić, ponieważ jest co robić. Do dyspozycji pozostają barki, rozległy pasaż, sztuczna plaża, czy wiele innych tego typu atrakcji, które można wykorzystać w twórczy sposób do oryginalnej sesji ślubnej.

Centrum Nauki Kopernik

Jeśli marzy nam się sesja ślubna z widokiem na Stadion Narodowy, czy całe Bulwary Wiślane, to zdecydowanie warto brać pod uwagę Centrum Nauki Kopernik, a dokładniej mówiąc jego dach. W okresie wiosenno-letnim zwiedzający mogą korzystać z niego za darmo, więc to zdecydowanie ciekawa opcja, zwłaszcza że dach Centrum Nauki Kopernik robi wrażenie.

Nie dość, że zapewnia piękne widoki na Warszawę, to jeszcze dominuje tutaj bardzo oryginalna i różnorodna roślinność, więc możemy pomyśleć o wykonaniu kilku ujęć w tej scenerii, zwłaszcza że Centrum Nauki Kopernik znajduje się tuż przy Bulwarach Wiślanych. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by zajrzeć do środka budynku. Jest tutaj wyjątkowo, a każdy profesjonalny fotograf ślubny z Warszawy znajdzie kilka pomysłów na fajne ujęcia.

Łazienki Królewskie

Na naszej liście nie mogło też zabraknąć Łazienek Królewskich, ponieważ dają nam wiele możliwości  na organizację wyjątkowej sesji ślubnej. Do swojej dyspozycji mamy liczne budynki o jakże ciekawej i oryginalnej architekturze, do tego gondole, czy nawet ogród chiński, który w końcu został w części oddany do użytku.