O Nas

Dziękujemy za wizytę na naszej stronie! Obecnie strona nie jest aktualizowana. Zapraszamy też do odwiedzenia nowej wersji witryny, szybszej i bardziej bezpiecznej.

Strona O MP Foto Fotografia jest dla Was dostępna pod tym adresem

 

Moja przygoda z fotografią zaczęła się dość pechowo. Zacząłem od zakupu małego aparatu cyfrowego, który zgubiłem po tygodniu użytkowania. Zaginął w autobusie relacji Nowy Sącz-Kraków. Po tygodniu męczarni, tęsknoty za zgubą i głębokiej rozpaczy, która niewątpliwe byłą początkiem depresji kupiłem lepszy model na odtrucie i zacząłem naukę zupełnie na serio. Niestety radość nie trwała długo. Tym razem aparat nie przetrwał mojego wieczoru kawalerskiego ;) Może to i dobrze. Niedługo po ślubie, już wspólnie z moją świeżo poślubioną zakupiliśmy pierwszą lustrzankę i wzięło nas na poważnie. Wiedzieliśmy, że fotografia jest tym, czym chcielibyśmy się zajmować w życiu. Od tego czasu wypełnia ona naszą codzienność.

Radość z uwieczniania niezapomnianych chwil, prawdziwych emocji stała się genezą naszej oferty. Nie jesteśmy automatami do wyciskania bezdusznych zdjęć jakich pełno wokół. Podchodzimy do każdej sytuacji indywidualnie i z prawdziwą pasją. Jednocześnie cały czas wyszukujemy i uczymy się nowych technik fotografowania oraz obróbki materiału. Bierzemy również udział w niezwykle ciekawych warsztatach fotograficznych. Wszystko po to, by zmierzać ku perfekcyjności, tak by klient, który otrzymuje od nas finalny produkt, poczuł, że jego zdjęcia zagoszczą w galaktyce fotografii, jako te niepowtarzalne i wyjątkowe.