Fotografia ślubna

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług fotografii ślubnej. Zanim zamówicie swoje wymarzone zdjęcia ślubne i zapytacie o ceny i ofertę; warto rozważyć na czym Wam zależy.

Zawartość pakietów ślubnych jest bowiem zróżnicowana zależnie od tego jakie elementy ślubu ma uwiecznić profesjonalny fotograf, jak długo ma pracować na ślubie i jak ma wyglądać prezentacja zdjęć.

Pamiętaj że nawet najpiękniejsze chwile życia są w stanie rozmazać się i wyblaknąć, jeśli zostaną zapisane jedynie w pamięci. Dlatego tak ważne jest, by zarejestrować wszystkie ważne momenty. Nie ważne, czy preferujemy wersję cyfrową czy też odbitki na papierze – w każdym przypadku te pojedyncze kadry będą w stanie przywołać uśmiech na twarzy i wspomnienia z nawet najbardziej odległych lat.

Ślub jest bez wątpienia jednym z takich wydarzeń, o których pragnie się pamiętać do końca życia. Trudno wyobrazić sobie tę ceremonię – na każdym jej etapie – bez obecności fotografa. Te etapy to zasadniczo przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia ślubna w Kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego, zabawa weselna i ewentualnie sesja narzeczeńska i plener innego dnia.

 
Często mylnie uważa się, że fotografia ślubna powinna obejmować jedynie ceremonię zaślubin, zabawę weselną oraz sesję poślubną (plenerową lub studyjną). A przecież są jeszcze inne wzruszające i piękne elementy tego dnia, które warto uwiecznić na pojedynczych kadrach fotografii. Są to przygotowania Pary Młodej do ślubu – przyjazd rodziny, zakładanie ślubnych kreacji, zabiegi fryzjerskie, kosmetyczne, ostatnie poprawki i ten pełen radości i pozytywnych emocji rozgardiasz towarzyszący przygotowaniom. Następnie jest błogosławieństwo – niezwykle wzniosłe wydarzenie dziejące się pomiędzy Narzeczonymi a najbliższą rodziną. Jest to ważny element tradycji, który – bardzo niesłusznie – coraz częściej bywa spychany na dalszy plan. Doświadczony fotograf stara się towarzyszyć Młodej Parze także w drodze do kościoła bądź Urzędu Stanu Cywilnego. Zwykle nowożeńcy nie są w stanie przypomnieć sobie tego etapu przedślubnego, który sprawia wrażenie, jakby trwał minutę. Dlatego tym bardziej warto udokumentować Parę Młodą w pięknie przystrojonym samochodzie, w dorożce bądź w innym środku lokomocji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertę, w szczególności do odwiedzenia strony głównej fotografia ślubna Wrocław


Fotografia ślubna - portfolioKażda ceremonia ślubna – w kościele czy w Urzędzie Stanu Cywilnego – wymaga specyficznego podejścia. To nie lada sztuka uchwycić wszystkie najważniejsze momenty oraz emocje towarzyszące Młodej Parze i gościom – składanie przysięgi, włożenie obrączki na palec, uroczyste przebycie drogi pod ołtarz czy oficjalne złożenie podpisów to tylko niektóre z kluczowych elementów ślubu. Fotografie powinny uchwycić także piękne dekoracje oraz gości, którzy często przeżywają całą ceremonię niemniej niż nowożeńcy.

zdjęcie ślubne pary młodej w plenerze Wesele to moment, w którym wzniosłe i pełne napięcia emocje opadają, robiąc miejsce radości i doskonałej zabawie. Warto uchwycić to na zdjęciach. Tu fotograf ma ogromne pole do popisu – wszystko jest dynamiczne, żywa jest mimika i gesty gości, każda osoba epatuje radością. Fotografie z pierwszego toastu, pierwszego tańca, wspólnych posiłków, weselnych zabaw, w tym oczepin, czy też z krojenia weselnego tortu wydają się czymś oczywistym dla każdej Pary Młodej, która oczekuje profesjonalnie wykonanych usług fotograficznych z tego wyjątkowego dnia.

Sesje plenerowe bądź studyjne wykonywane są zwykle kilka dni po ślubie. Ale dokładny termin oraz miejsce realizacji zawsze jest do uzgodnienia z Nowożeńcami. Fotograf dysponuje głową pełną pomysłów zarówno na taką sesję w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym, ale to Młodzi przede wszystkim decydują o koncepcji fotografii.

Fotograf oferuje zdjęcia ślubne nie tylko w wersji cyfrowej. Młodzi mogą liczyć także na profesjonalnie wykonane odbitki, a także na eleganckie, piękne albumy ślubne, po które ze wzruszeniem w oczach będzie wracać się nawet po kilkudziesięciu latach.

Mamy nadzieję że i my będziemy mieli szansę zrobić dla Was takie zdjęcia!