Fotografia ślubna

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług fotografii ślubnej z MP Foto.

Dla zainteresowanych, proponujemy mały przewodnik po etapach ślubu i zawartości usługi, mamy nadzieję że ułatwi Wam określenie Waszych preferencji i wybór odpowiedniego pakietu fotografii ślubnej.

Zawartość pakietów ślubnych jest zróżnicowana zależy od tego, jakie elementy ślubu ma uwiecznić fotograf, jak długo chcecie nas widzieć na swoim ślubie i jak ma wyglądać prezentacja zdjęć.

Pamiętaj że nawet najpiękniejsze chwile życia są w stanie rozmazać się i wyblaknąć, jeśli zostaną zapisane jedynie w pamięci. Dlatego tak ważne jest, by zarejestrować wszystkie ważne momenty na wysokiej jakości zdjęciach. Nie ważne, czy preferujemy wersję cyfrową czy też odbitki na papierze – w każdym przypadku te pojedyncze kadry będą w stanie przywołać uśmiech na twarzy i wspomnienia z nawet najbardziej odległych lat.

Ślub jest bez wątpienia jednym z takich wydarzeń, o których pragnie się pamiętać do końca życia. Trudno wyobrazić sobie tę ceremonię – na każdym jej etapie – bez obecności fotografa. Najważniejsze umowne etapy w fotografii ślubnej to:

  • ewentualna sesja narzeczeńska
  • przygotowania
  • błogosławieństwo
  • ceremonia ślubna w Kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego
  • zabawa weselna
  • plenerowa sesja ślubna innego dnia (także opcjonalna)

Często mylnie uważa się, że fotografia ślubna powinna obejmować jedynie ceremonię zaślubin, zabawę weselną oraz sesję poślubną (plenerową lub studyjną). Tymczasem przygotowania Pary Młodej do ślubu należą do tych momentów, które „produkują” szczególnie piękne zdjęcia. Mieszczą się tu przyjazd rodziny, zakładanie ślubnych kreacji, zabiegi fryzjerskie, kosmetyczne, ostatnie poprawki i ten pełen radości i pozytywnych emocji rozgardiasz towarzyszący przygotowaniom.

Następnie jest błogosławieństwo – niezwykle wzniosłe wydarzenie dziejące się pomiędzy Narzeczonymi a najbliższą rodziną. Jest to ważny element tradycji, który – bardzo niesłusznie – coraz częściej bywa spychany na dalszy plan.

Dobry fotograf ślubny stara się towarzyszyć Młodej Parze także w drodze do kościoła bądź Urzędu Stanu Cywilnego. Zwykle nowożeńcy nie są w stanie przypomnieć sobie tego etapu przedślubnego, który sprawia wrażenie, jakby trwał minutę.

Dlatego tym bardziej warto udokumentować Parę Młodą w pięknie przystrojonym samochodzie, w dorożce bądź w innym środku lokomocji.

Ważną decyzją jest także czy chcecie umówić się na sesją narzeczeńską i sesję plenerową po ślubie.

Pamiętajcie że cena będzie dużo lepsza, przy zakupie w pakiecie.Pamiętajcie też ze dla mieszkańców miejscowości gdzie pracujemy najczęściej (Kępno, Kalisz, Ostrów Wlkp) zawsze mamy przygotowane dodatkowe promocje i bonusy. Nie zapomnijcie zapytać!
Mamy nadzieję że już macie już wizję tego jaki zakres usług chcecie zamówić na swój ślub. Zapraszmay do kontaktu (tel. 530 769 239) lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Zapraszamy do kontaktu a chętnie poradzimy jak najlepiej "skonfigurować" usługi fotografii ślubnej.


Fotografia ślubna - portfolio